OBSŁUGA PRAWNA
OSÓB  FIZYCZNYCH  ORAZ
PODMOTÓW  GOSPODARCZYCH

Oferta dla firm

W ramach prowadzonej działalności Kancelaria oferuje obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Usługi dla podmiotów gospodarczych świadczone są na rzecz spółek osobowych i kapitałowych oraz osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Zakres usług prawniczych na rzecz podmiotów gospodarczych obejmuje min. pomoc prawną przy zakładaniu i rejestracji podmiotu gospodarczego, przygotowywanie i opiniowanie wszelkiego rodzaju umów handlowych oraz listów intencyjnych, prowadzenie negocjacji, a także reprezentację przed sądami powszechnymi oraz organami administracji publicznej.

Kancelaria świadczy zarówno bieżącą pomoc prawną, jak również zapewnia stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.adwokat-melocha.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.