OBSŁUGA PRAWNA
OSÓB  FIZYCZNYCH  ORAZ
PODMOTÓW  GOSPODARCZYCH

Zespół

Adwokat Magdalena Melocha jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, który ukończyła z wynikiem bardzo dobrym, broniąc pracę magisterską pt. „Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji w prawie polskim i włoskim.

Ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Stypendystka programu Socrates-Erasmus na Università degli studi di Ferrara oraz studentka Wydziału Prawa Kanonicznego Uniwersytetu. Absolwentka Scuola di diritto Italiano ed Europeo - Università di Catania.
Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanych kancelariach w Krakowie i Warszawie. Odbyła również staż w kancelarii adwokackiej w Rzymie. Zajmowała się obsługą prawną inwestycji budowlanych oraz brała udział w licznych negocjacjach handlowych.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie umów handlowych, prawie gospodarczym oraz prawie karnym gospodarczym. Zajmuje się również kompleksową obsługą prawną włoskich podmiotów gospodarczych, a z uwagi na szeroką znajomość rynku włoskiego doradza także polskim przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność gospodarczą we Włoszech.

Posługuje się biegle językiem włoskim i bardzo dobrze językiem angielskim.

 Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.adwokat-melocha.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.